Asus VS247HR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS247HR (23 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus VS247HR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

VS228/VS238
/VS247 Series
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS247HR |
| Höjd: | 469 mm |
| Förpackningens bredd: | 618 mm |
| Skärm diagonal: | 23.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, CU, EK, , ErP, FCC, J-MOSS, PSB, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 7, Windows Vista) |
| HDCP: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 4200 g |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 561.8 mm |
| Djup (med stativ): | 200 mm |
| Höjd (med stativ): | 410.6 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6600 g |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 22 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.5 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.4 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS247HR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025