Asus RT-AC56U Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus RT-AC56U (72 sidor) i kategorin Router. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
1.570
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | RT-AC56U |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 2800 g |
| Bredd: | 303 mm |
| Djup: | 215 mm |
| Höjd: | 280 mm |
| Förpackningens bredd: | 445 mm |
| Djuppackning: | 315 mm |
| Förpackningshöjd: | 295 mm |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| Blåtand: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| På / Av knapp: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Varningssignal: | Ja |
| Snooze-funktion: | Ja |
| Klockläge: | 12/24 uur |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Nee |
| Genomsnittlig effekt: | 10 W |
| Volymkontroll: | Draaiknop |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Ljudlarm: | Ja |
| Hållbarhetscertifikat: | CE |
| Typ av tuner: | Analoog & digitaal |
| Typ av antenn: | Extern |
| Väckarklocka: | Ja |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Överensstämmelse med hållbarhet: | Ja |
| Spela MP3: | Ja |
| AUX ingång: | Ja |
| Frekvensband som stöds: | DAB+, FM |
| Radio: | Persoonlijk |
| Inkluderar RDS-tuner: | Ja |
| Utsprång: | Nee |
| Dimbar: | Ja |
| Antal-larm: | 2 |
| Färgning: | Monochromatisch |
| RDS: | RT |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 110 - 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Wekmodus radio: | Ja |
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026