Asus RT-AC66U B1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus RT-AC66U B1 (120 sidor) i kategorin Router. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
120
Nedladdningar
1.233
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | RT-AC66U B1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2500 g |
| Bredd: | 482.6 mm |
| Djup: | 182.88 mm |
| Höjd: | 44.5 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080p, 720p |
| Medföljande kablar: | DVI |
| Maximal videoupplösning: | 1920 x 1200 Pixels |
| Inspänning: | 100 - 240 V |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 70 °C |
| Strömförsörjning via USB: | Nee |
| Värdgränssnitt: | HDMI, DVI, VGA |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
| Stödjande lösningar: | 640x480\r\n1920x1200 |
| Utgångsgränssnitt: | DVI, S/PDIF |
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026