Asus RT-AC67P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus RT-AC67P (2 sidor) i kategorin Router. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
928
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | RT-AC67P |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Sladdlängd: | 90 m |
| Förpackningens vikt: | 1960 g |
| Användarmanual: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 Pixels |
| Certifiering: | IEC 60332-1, IEC 60754-1, IEC 61034-2 |
| HDCP: | Ja |
| Maximal uppdateringshastighet: | 60 Hz |
| Gränssnittsadaptrar medföljer: | HDMI vrouwelijk - micro HDMI mannelijk |
| 3D: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Plug and play: | Ja |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Kontaktledarmaterial: | Goud |
| Överföringshastighet: | 18 Gbit/s |
| AWG trådmätare: | 28 |
| Anslutning 1: | HDMI Type D (Micro) |
| Anslutning 2: | HDMI Type D (Micro) |
| Kontakt 1 formfaktor: | Recht |
| Kontakt 2 formfaktor: | Recht |
| Anslutning 1 typ: | Mannelijk |
| Anslutning 2 typ: | Mannelijk |
| Kabelns diameter: | 3.4 mm |
| Kabelhylsa material: | Halogeenvrij |
| Kabelmaterial: | Vezel-optiek |
| Dolby-teknik: | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026