Asus TUF Gaming VG27WQ Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus TUF Gaming VG27WQ (30 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
30
Nedladdningar
1.153
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | TUF Gaming VG27WQ |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 420 g |
| Bredd: | 55 mm |
| Djup: | 32 mm |
| Höjd: | 118 mm |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Förpackningens bredd: | 692 mm |
| Nuvarande: | 1.1 A |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 3000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 5900 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Inspänning: | 100 - 240 V |
| Strömspänningsskydd: | Overheating, Overload, Short circuit |
| Frekvens: | 50/60 Hz |
| AC-adapter, utström: | 4.74 A |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Maximal kraft: | 90 W |
| Typ-av-laddare: | Binnen |
| Laddare kompatibilitet: | Notebook |
| Utspänning (max): | 19 V |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Arbetsprincip: | Contact |
| Inkluderade typer av nätkontakter: | EU |
| Lutningsvinkel: | -5 - 25 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 609 mm |
| Höjd (utan stativ): | 359.9 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3700 g |
| Bredd (med stativ): | 609 mm |
| Djup (med stativ): | 211.2 mm |
| Höjd (med stativ): | 386.9 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 213 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9300 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 44 mm |
| Paneltyp: | VA |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 25 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 30 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 165 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 4 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 400 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 185 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 30 - 185 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.233 x 0.233 mm |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.6 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.15 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 120 % |
| Ljusstyrka (max): | 400 cd/m² |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Bildskärmens krökning: | 1500R |
| Svarstid (min): | 1 ms |
| Skärmböjning: | 1500 mm |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025