Asus VA27DCP Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VA27DCP (38 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
38
Nedladdningar
965
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA27DCP |
| Höjd: | 498 mm |
| Förpackningens bredd: | 649 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | TÜV Flicker-free\nTÜV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | D |
| Vikt (med stativ): | 5200 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Typ av laddningsport: | USB Type-C |
| Lutningsvinkel: | 23 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 612 mm |
| Höjd (utan stativ): | 365 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5000 g |
| Bredd (med stativ): | 612 mm |
| Djup (med stativ): | 215 mm |
| Höjd (med stativ): | 432 mm |
| Skärmtyp: | LCD |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 163 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6800 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 53.9 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| USB-strömförsörjning upp till: | 65 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 17 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 17 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | HDMI, USB Type-C |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildpunktavstånd: | 0 x 0.311 mm |
| Nätadapter ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort: | Ja |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025