Asus VA327H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VA327H (23 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus VA327H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

VA327-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA327H |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Skärmtyp: | LED |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Paneltyp: | VA |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Inget flimmer: | Ja |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Svarstid (medel): | 4 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Bildstorlek horisontalt: | 698.4 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 392.85 mm |
| Bildskärmens krökning: | 1800R |
| Skärmböjning: | 1800 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VA327H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025