Asus VP279HE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VP279HE (28 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
200
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VP279HE |
| Höjd: | 499 mm |
| Förpackningens bredd: | 683 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 4340 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Ramlös design: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Fötter färg: | Svart |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 613.34 mm |
| Höjd (utan stativ): | 365.31 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3680 g |
| Bredd (med stativ): | 613.34 mm |
| Djup (med stativ): | 219.42 mm |
| Höjd (med stativ): | 433.44 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 143 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6900 g |
| Djup (utan stativ): | 50.03 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 24 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 23.5 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.2 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.2 W |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Bildstorlek diagonalt: | 684.7 mm |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | - W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.888 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.312 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| NTSC-täckning (typisk): | 72 % |
| Främre infattning: | Svart |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025