Asus VS239H-P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VS239H-P (25 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
615
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS239H-P |
| Höjd: | 460 mm |
| Förpackningens bredd: | 608 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, CE, ErP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C, VCCI, RoHS, WEEE, Windows 7 WHQL |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 552 mm |
| Höjd (utan stativ): | 400.3 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3500 g |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5900 g |
| Djup (utan stativ): | 200 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, DVI, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 1 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 1 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2655 x 0.2655 mm |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025