Asus VW248TLB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VW248TLB (18 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
18
Nedladdningar
423
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VW248TLB |
| Höjd: | 405 mm |
| Förpackningens bredd: | 665 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, ErP, FCC, BSMI, Windows 7 WHQL, TCO5.1 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 10000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 5800 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Hållare: | -45 - 45 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 15 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 568.9 mm |
| Djup (med stativ): | 214 mm |
| Höjd (med stativ): | 495 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 210 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8500 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 42 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AUX, DVI, USB, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.3 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2768 x 0.2768 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 610 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025