Asus ZenScreen Touch MB16AMT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ZenScreen Touch MB16AMT (32 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus ZenScreen Touch MB16AMT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

ZenScreen Touch
MB16AMT
Draagbare aanraakmonitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ZenScreen Touch MB16AMT |
| Höjd: | 305 mm |
| Förpackningens bredd: | 485 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Wi-Fi: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Nej |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| HD-typ: | Full HD |
| Lutningsjustering: | Nej |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 359.7 mm |
| Höjd (utan stativ): | 227.4 mm |
| Vikt (utan stativ): | 900 g |
| Skärmtyp: | LCD |
| VESA-fäste: | Nej |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 76 mm |
| Uteffekt (RMS): | 1 W |
| Djup (utan stativ): | 9 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 12 W |
| Temperatur vid drift: | 5 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 90 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 700:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | - hz |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Nej |
| Bildpunktavstånd: | 0.179 x 0.179 mm |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 344.16 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 193.59 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Antal USB typ C-portar nedströms: | 1 |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Type-C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ZenScreen Touch MB16AMT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025