Asus BE209TLB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus BE209TLB (49 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus BE209TLB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/49

BE209/BE229/BE239/
BE249/BE24A/BE24W/
BE27A-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE209TLB |
| Höjd: | 382 mm |
| Förpackningens bredd: | 621 mm |
| Skärm diagonal: | 19.45 " |
| Upplösning: | 1440 x 900 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Bildförhållande: | 16:10 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 33 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | WXGA+ |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | 457 mm |
| Höjd (utan stativ): | 306 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4800 g |
| Bredd (med stativ): | 457 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 346 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 173 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6400 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15.74 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | USB, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:10 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 21 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2907 x 0.2915 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Antal portar uppströms: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus BE209TLB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025