Asus Designo Curve MX34VQ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus Designo Curve MX34VQ (25 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus Designo Curve MX34VQ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

MX34VQ-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | Designo Curve MX34VQ |
| Skärm diagonal: | 34 " |
| Upplösning: | 3440 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3440 x 1440 |
| Bild-i-bild: | Ja |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 15 ° |
| Produktens färg: | Grå |
| HD-typ: | UltraWide Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 810.6 mm |
| Höjd (utan stativ): | 456.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 8400 g |
| Skärmtyp: | LED |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Djup (utan stativ): | 295 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 100 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 4 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 100 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 151 kHz |
| Antal talare: | 2 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 797.22 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 333.72 mm |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus Designo Curve MX34VQ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025