Asus MG24UQ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus MG24UQ (6 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus MG24UQ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/6

First Edition
March 2016
E11420
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MG24UQ |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 280 g |
| Bredd: | 120 mm |
| Djup: | 75 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| Förpackningens bredd: | 722 mm |
| Skärm diagonal: | 23.6 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Ljudutgångskanaler: | 4 kanalen |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Hållare: | -60 - 60 ° |
| Ljudingångskanaler: | 4 |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Typ av ljudport: | 3,5 mm |
| Färgomfång: | 100 % |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 556 mm |
| Höjd (utan stativ): | 332 mm |
| Vikt (utan stativ): | 7200 g |
| Bredd (med stativ): | 556 mm |
| Djup (med stativ): | 276 mm |
| Höjd (med stativ): | 392 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 202 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9900 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 58 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 49.3 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | DisplayPort, HDMI |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 4 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 87 - 134 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 40 - 60 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus MG24UQ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025