Black Diamond Compactor Bruksanvisning
Black Diamond Inte kategoriserad Compactor
Läs gratis den bruksanvisning för Black Diamond Compactor (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Black Diamond Compactor eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Diamond |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | Compactor |
| Vikt: | 625 g |
| Längd (max): | 1250 mm |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| Antal per förpackning: | 2 styck |
| Målgrupp: | Vuxen |
| Färgsättning: | Monokromatiskt |
| Bästa användningsområden: | Utförsåkning |
| Färg, bärrem: | Svart |
| Handtagets färg: | Svart |
| Vikta längd: | 415 mm |
| Skaftmaterial: | Gjuten aluminium |
| Könstyp: | Unisex |
| Material i skidstavens tryga: | 100 mm |
| Axeldiameter: | 18 mm |
| Material i skidstavens spets: | Stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Diamond Compactor ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Black Diamond Manualer
5 Mars 2025
20 Februari 2025
16 Oktober 2024
4 Oktober 2024
24 September 2024
22 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025