Cloer 5918 Bruksanvisning
Cloer kaffebryggare 5918
Läs gratis den bruksanvisning för Cloer 5918 (60 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Cloer 5918 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cloer |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | 5918 |
| Produkttyp: | Espressomaskin |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 800 g |
| Bredd: | 120 mm |
| Djup: | 140 mm |
| Höjd: | 195 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1.5 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Kaffefilter: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Handtag |
| Effekt: | 365 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Koppkapacitet: | - koppar |
| Espresso-tillagning: | Ja |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| 360-graders basplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Cloer 5918 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Cloer Manualer
9 Mars 2026
30 September 2025
29 September 2025
6 April 2025
12 Mars 2025
4 Mars 2025
4 September 2024
3 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026