Cloer 5980 Bruksanvisning
Cloer kaffebryggare 5980
Läs gratis den bruksanvisning för Cloer 5980 (16 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Cloer 5980 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Bedienungsanleitung
Instruction Manual
Filterkaee-Automat 5980 / 5981 / 5990
Filter Coee Maker 5980 / 5981 / 5990
5981
5990
5980
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cloer |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | 5980 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 160 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 250 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Modell: | Kaffe |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 800 W |
| Material, hölje: | Plast |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Koppkapacitet: | 5 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kokplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Cloer 5980 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Cloer Manualer
9 Mars 2026
30 September 2025
29 September 2025
6 April 2025
12 Mars 2025
4 Mars 2025
4 September 2024
3 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026