Cloer 5930 Bruksanvisning
Cloer kaffebryggare 5930
Läs gratis den bruksanvisning för Cloer 5930 (7 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Cloer 5930 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/7

Bedienungsanleitung
Instruction Manual
Filterkaff ee-Automat 5930
Filter Coff ee Maker 5930
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cloer |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | 5930 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Black, Grey |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 27440 g |
| Bredd: | 448 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 175 mm |
| Sladdlängd: | 1.02 m |
| Förpackningens bredd: | 780 mm |
| Djuppackning: | 588 mm |
| Förpackningshöjd: | 465 mm |
| Snäll: | Opslagserver |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| USB uttag: | Nee |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 8 |
| Certifiering: | UL, BSMI, CB, EAC\nCE, BSMI, FCC, KC |
| Internminne: | 4 GB |
| Internminnestyp: | DDR3 |
| Modell: | Kaffe |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | SSH |
| Stöder Windows: | Ja |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 60 °C |
| Antal fans: | 2 ventilator(en) |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Förvaringsfuktighet: | 5 - 95 procent |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| Bostadstyp: | Rack (4U) |
| Antal matningar: | 2 |
| Strömförsörjningsenhetskapacitet (PSU): | 460 W |
| Redundant strömförsörjning: | Ja |
| Lagringsenhetskapacitet: | - GB |
| Total installerad lagringskapacitet: | - TB |
| Stöder Linux: | Ja |
| Minnesplatser: | 4 |
| Höjd, drift: | 0 - 3660 m |
| Höjd vid förvaring: | 0 - 12192 m |
| Serveroperativsystem som stöds: | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 |
| Typ av kylning: | Actief |
| Gränssnitt för lagringsdisk: | SATA |
| RAID-stöd: | Ja |
| Storlek på lagringsdisk: | 2.5/3.5 " |
| Enhetsklass: | Kleine & middelgrote bedrijven |
| Seriell port(ar): | 1 |
| Förvaltningsprotokoll: | SNMP, Telnet |
| Typer av RAID: | 0, 0+1, 1,3, 5,6, 10, 30, 50, 60, JBOD |
| Antal lagringsenheter som stöds: | 24 |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 5 - 95 procent |
| Inbyggd optisk enhet: | Nee |
| Hot-swap enhetsfack: | Ja |
| Backup funktion: | Ja |
| SMART-stöd: | Ja |
| Typer av lagringsenheter som stöds: | HDD & SSD |
| iSCSI-stöd: | Ja |
| Strömförsörjningsplats: | Ingebouwd |
| Stöds maximalt RAM: | 32 GB |
| Rackmonteringspaket: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 1000 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Material, hölje: | Plast |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Manuell |
| Kokplatta: | Ja |
| Mjölktank: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Cloer 5930 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Cloer Manualer
9 Mars 2026
30 September 2025
29 September 2025
6 April 2025
12 Mars 2025
4 Mars 2025
4 September 2024
3 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026