Cloer 5225 Bruksanvisning
Cloer kaffebryggare 5225
Läs gratis den bruksanvisning för Cloer 5225 (44 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Cloer 5225 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cloer |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | 5225 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 215 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 350 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1.8 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Modell: | Kaffe |
| Produktens färg: | Vit |
| Effekt: | 1000 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Material, hölje: | Plast |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Koppkapacitet: | 14 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Cloer 5225 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Cloer Manualer
9 Mars 2026
30 September 2025
29 September 2025
6 April 2025
12 Mars 2025
4 Mars 2025
4 September 2024
3 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026