Fagor CFJ1368 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor CFJ1368 (50 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Fagor CFJ1368 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50

• MANUALDE INSTRUCCIONES
• MANUALDE INSTRUÇÕES
• GUIDE D'INSTALLATION ETD'UTILISATION
• INSTRUCTION FOR USE
• BEDIENUNGSANLEITUNG
• GEBRUIKSAANWIJZING
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CFJ1368 |
| Produkttyp: | Frysbox |
| Bredd: | 1320 mm |
| Djup: | 690 mm |
| Höjd: | 870 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 234 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.64 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 18.5 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 44 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Klimatkategori: | T (tropisk) |
| Ansluten effekt: | 160 W |
| Fryskapacitet netto.: | 368 l |
| Fryskapacitet brutto: | 368 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor CFJ1368 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Fagor Manualer
8 Juni 2025
3 Januari 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
6 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026