Fagor FCC700EE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FCC700EE (48 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Fagor FCC700EE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Congélateur core
IO-REF-1055/4 (12.2023)
FCC700E / FCC500E / FCC700EE
Notice d’utilisation
FR
FR
Avant de commencer à utiliser cet appareil, il est important de lire convenablement
cette notice.
Gebruiksaanwijzing
NL
Koel-vrieskast
NL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | FCC700EE |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 14300 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 487 mm |
| Höjd: | 494 mm |
| Snäll: | PC |
| Vormfaktor: | kubus |
| Lämplig för: | Gamen |
| Ljudutgång: | Ja |
| Material: | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Aluminium, SPCC, Tempered glass |
| Antal portar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typ C: | 1 |
| Strömförsörjning ingår: | Nee |
| Antal 2,5" fack: | 3 |
| Antal 3,5" fack: | 3 |
| Hårddiskstorlekar som stöds: | 2.5, 3.5 " |
| Antal expansionsplatser: | 14 |
| Moderkortsformfaktorer som stöds: | ATX, EATX, Micro ATX, Mini-ATX |
| Maximal CPU-kylarhöjd: | 135 mm |
| Maximal grafikkortslängd: | 380 mm |
| Maximal PSU-längd: | 210 mm |
| Maximalt antal främre fläktar: | 5 |
| Främre fläktar som stödjer diametrar: | 120 mm |
| Max antal bakre fläktar: | 1 |
| Bakre fläktar stödjer diametrar: | 120 mm |
| Formfaktorer för strömförsörjning som stöds: | ATX, PS2 |
| Maximalt antal sidofläktar: | 9 |
| Sidofläktar som stödjer diametrar: | 120 mm |
| Vätskekylningskapacitet: | Ja |
| Dimensioner för främre kylare: | 120,240,360 mm |
| Dimensioner för sidoradiator: | 120,240,360 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FCC700EE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Fagor Manualer
8 Juni 2025
3 Januari 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
6 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026