Fagor CIV-820 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor CIV-820 (44 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Fagor CIV-820 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CIV-820 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 182 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.5 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 17 h |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Fryskapacitet netto.: | 86 l |
| Fryskapacitet brutto: | 96 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor CIV-820 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Fagor Manualer
8 Juni 2025
3 Januari 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
6 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026