Fagor ZFJ1525X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor ZFJ1525X (48 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Fagor ZFJ1525X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

FR Guide d’installation et d’utilisation
EN Instruction for use
Congélateur-Freezer
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | ZFJ1525X |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 615 mm |
| Höjd: | 1630 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 280 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.77 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 21 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 23 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Ansluten effekt: | 160 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 210 l |
| Fryskapacitet brutto: | 232 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor ZFJ1525X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Fagor Manualer
8 Juni 2025
3 Januari 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
6 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026