Fagor ZFK1747X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor ZFK1747X (62 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Fagor ZFK1747X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/62

082367769
354L
316L
13KG24M
079
082367769
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | ZFK1747X |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Chroom |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 5500 g |
| Bredd: | 200 mm |
| Djup: | 290 mm |
| Höjd: | 320 mm |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Husmaterial: | Metaal |
| Tillgångar: | 950 W |
| Vattentankens kapacitet: | 1.6 l |
| Kaffebryggare typ: | Handmatig |
| Kaffeinmatningstyp: | Gemalen koffie |
| Kapacitet i koppar: | 2 kopjes |
| Inbyggd kvarn: | Nee |
| Att göra espresso: | Ja |
| Gör cappuccino: | Ja |
| Antal sprutor: | 2 |
| Avtagbar spillplatta: | Ja |
| Ångkran: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 120 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 60 Hz |
| Typ produkt: | Espressomachine |
| Type beeldscherm: | Analoog |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor ZFK1747X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Fagor Manualer
8 Juni 2025
3 Januari 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
6 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026