Fagor ZFK1745X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor ZFK1745X (62 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Fagor ZFK1745X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/62

082367769
354L
316L
13KG24M
079
082367769
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | ZFK1745X |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 1854 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 306 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 23 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Kylmedium: | R600A |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 23 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Inbyggd lampa: | Nej |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 239 l |
| Fryskapacitet brutto: | 264 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Låsning: | Nej |
| Lägre inbyggd kapacitet (topless): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor ZFK1745X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Fagor Manualer
8 Juni 2025
3 Januari 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
6 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026