Fagor CIV-82 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor CIV-82 (13 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Fagor CIV-82 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

MANUAL DE INSTALACIÓN Y USO
DE SU CONGELADOR
MANUAL DE INSTALAÇÃO E USO
DO CONGELADOR
MANUEL D’INSTALLATION ET D’UTILISATION
DU CONGÉLATEUR
INSTALLATION AND USER’S MANUAL
OF THE FREEZER
MONTAGE- UND GEBRAUCHSANLEITUNG
DES GEFRIERGERÄTS
GEBRUIKS- EN MONTAGE-AANWIJZING
VAN DE VRIESKIST
MANUALE DI INSTALLAZIONE E USO
DEL FREEZER
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CIV-82 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Vikt: | 35000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 212 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.58 kWh/24h |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 100 l |
| Fryskapacitet brutto: | 115 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor CIV-82 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Fagor Manualer
8 Juni 2025
3 Januari 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
6 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026