Fagor ZFA101 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor ZFA101 (42 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Fagor ZFA101 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/42

• MANUALDE INSTRUCCIONES
• MANUALDE INSTRUÇÕES
• GUIDE D'INSTALLATION ETD'UTILISATION
• INSTRUCTION FOR USE
• BEDIENUNGSANLEITUNG
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | ZFA101 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 580 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 171 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.47 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Kylmedium: | R600A |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 8 h |
| AC-inspänning: | 220/240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 81 l |
| Fryskapacitet brutto: | 86 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor ZFA101 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Fagor Manualer
8 Juni 2025
3 Januari 2025
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
18 Augusti 2024
15 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
6 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026