Fagor FFA6925X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFA6925X (58 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFA6925X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/58

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFA6925X |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 2010 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 285 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.77 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | AC 220 - 240V, 50Hz |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 10 h |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 300 l |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 95 W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 91 l |
| Fryskapacitet brutto: | 95 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 320 l |
| Kylkapacitet brutto: | 225 l |
| Kylkapacitet netto: | 209 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFA6925X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026