Fagor FIM-6825 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FIM-6825 (74 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Fagor FIM-6825 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/74

0
8
2
3
6
7
7
6
9
3
5
4
L
3
1
6
L
1
3
K
G
2
4
M
0
7
9
0
8
2
3
6
7
7
6
9
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FIM-6825 |
| Inbyggd display: | LCD |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 570 mm |
| Höjd: | 2027 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 263 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.72 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220-240 V, 50 Hz |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 287 l |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 68 l |
| Fryskapacitet brutto: | 101 l |
| Total kapacitet, brutto: | 327 l |
| Kylkapacitet brutto: | 226 l |
| Kylkapacitet netto: | 219 l |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FIM-6825 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026