Fagor FFJ1520 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFJ1520 (50 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFJ1520 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50

• MANUALDE INSTRUCCIONES
• MANUALDE INSTRUÇÕES
• GUIDE D'INSTALLATION ETD'UTILISATION
• INSTRUCTION FOR USE
• BEDIENUNGSANLEITUNG
• GEBRUIKSAANWIJZING
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFJ1520 |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 113 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.39 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Strömförsörjning: | AC 220 - 240V, 50Hz |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 128 l |
| Kylkapacitet brutto: | 128 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFJ1520 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026