Fagor FFJ8845 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFJ8845 (58 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFJ8845 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/58

0
8
2
3
6
7
7
6
9
3
5
4
L
3
1
6
L
1
3
K
G
2
4
M
0
7
9
0
8
2
3
6
7
7
6
9
1T
MENU
OK
4
2
OK
4
1T
5
”
T
5
”
1T
OK
4
T2
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFJ8845 |
| Inbyggd display: | LCD |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 2004 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 300 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.822 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220 - 240V, 50Hz |
| LED-indikatorer: | Temperatur |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 295 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 72 l |
| Fryskapacitet brutto: | 101 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 340 l |
| Kylkapacitet brutto: | 194 l |
| Kylkapacitet netto: | 187 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 40 l |
| Färskzon-fack bruttokapacitet: | 45 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFJ8845 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026