Hikvision TVI Bullet Camera Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hikvision TVI Bullet Camera (4 sidor) i kategorin övervakningskamera. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.693
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hikvision |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | TVI Bullet Camera |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Innehåll (inuti): | 20 l |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Magnetronkraft: | 700 W |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Antal effektnivåer: | 5 |
| Skivspelare: | Ja |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 439.5 mm |
| Djup: | 355 mm |
| Höjd: | 258.2 mm |
| Nettoskatt: | 1050 W |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 488 mm |
| Djuppackning: | 380 mm |
| Förpackningshöjd: | 291 mm |
| Belysning inuti: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Användarmanual: | Ja |
| Innermått (B x D x H): | 275 x 295 x 173 mm |
övervakningskamera Hikvision Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Februari 2026
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026