Hisense HVC5262AUK Bruksanvisning
Hisense dammsugare HVC5262AUK
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HVC5262AUK (6 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hisense HVC5262AUK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/6

CORDLESS
VACUUM
CLEANER
Hi-Style II
INSTRUCTION MANUAL
Sesalnik
za prahUsisavač prašineUsisivač za
prašinu
Правосмукалка
Vacuum cleanerStaubsauger
Aspirator VysávačOdkurzaczVysavač рахосмукачкаPorszívó П
ПилососПылесосШаңсорғыш PölynimuriStøvsugerStøsuger
DammsugarePastrues vakumiAspirateurAspirapolvereAspiradoraAspirador de pó
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | HVC5262AUK |
| Vikt: | 3 g |
| Bredd: | 260 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 1180 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 1 kWh |
| Förpackningens bredd: | 280 mm |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Laddningstid: | 4 h |
| Batterikapacitet: | 2000 Ah |
| Ursprungsland: | Kina |
| Drifttid: | 70 min |
| Bärhandtag: | Ja |
| Mjukt grepp: | Nej |
| Indikator för full dammbehållare: | Nej |
| Korrekt användning: | Hem |
| Luftflöde: | 10.5 l/s |
| Vikt (utan tillbehör): | 2.5 g |
| Batteriteknik: | Litium |
| Antal hjul: | 2 hjul |
| Produktens färg: | Grå |
| bruksanvisning: | Ja |
| Sladdlös: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Låddjup: | 170 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4.5 g |
| Vakuumborstar ingår: | Motoriserad borste |
| Batteridriven: | Ja |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 25.2 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 75.2 dB |
| Max. ineffekt: | 186 W |
| Ändringsbar styrka: | Ja |
| Dammsugarens luftfiltrering: | EPA |
| Damm kapacitet: | 0.5 l |
| Hanterar mängd: | 1 |
| Fog munstycke: | Ja |
| Effektstyrning: | Elektronisk |
| Typ av ytor: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Behållare som är enkel att tömma: | Ja |
| Handtagskontroller: | Ja |
| Kapacitet på dammpåse: | 0.5 l |
| Multifunktionsverktyg: | Nej |
| Drifttid (turboläge): | 26 min |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HVC5262AUK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hisense Manualer
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
16 Februari 2025
24 September 2024
23 Augusti 2024
23 Augusti 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026