Hisense HVC6133WUK Bruksanvisning
Hisense dammsugare HVC6133WUK
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HVC6133WUK (76 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hisense HVC6133WUK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | HVC6133WUK |
| Vikt: | 3300 g |
| Bredd: | 250 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 1110 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 1 kWh |
| Förpackningens bredd: | 336 mm |
| Batterikapacitet: | 2000 Ah |
| Drifttid: | 45 min |
| Bärhandtag: | Ja |
| Mjukt grepp: | Nej |
| Indikator för full dammbehållare: | Nej |
| Korrekt användning: | Hem |
| Antal munstycken: | 1 |
| Vikt (utan tillbehör): | 2600 g |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 132 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4500 g |
| Vakuumborstar ingår: | Motoriserad borste |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 21.6 V |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 21.6 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 72 dB |
| Max. ineffekt: | 135 W |
| Ändringsbar styrka: | Ja |
| Dammsugarens luftfiltrering: | EPA |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Damm kapacitet: | 0.5 l |
| Hanterar mängd: | 1 |
| Fog munstycke: | Ja |
| Effektstyrning: | Elektronisk |
| Typ av ytor: | Carpet, Hard floor |
| Handtagskontroller: | Ja |
| Säkerhetssystem för närvaro av påse: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HVC6133WUK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hisense Manualer
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
16 Februari 2025
24 September 2024
23 Augusti 2024
23 Augusti 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026