Hisense HVC6134W Bruksanvisning
Hisense dammsugare HVC6134W
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HVC6134W (19 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hisense HVC6134W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | HVC6134W |
| Färg på produkten: | Wit |
| Strömlampa: | 10 W |
| Maximalt avstånd: | 13 m |
| Mått (B x D x H): | 75 x 100 x 54 mm |
| Strålvinkel: | 50 ° |
| Drifttemperatur (TT): | -50 - 50 °C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HVC6134W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hisense Manualer
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
16 Februari 2025
24 September 2024
23 Augusti 2024
23 Augusti 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026