Hisense HVC6264BKUK Bruksanvisning
Hisense dammsugare HVC6264BKUK
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HVC6264BKUK (76 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hisense HVC6264BKUK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | HVC6264BKUK |
| Vikt: | 3000 g |
| Bredd: | 250 mm |
| Djup: | 255 mm |
| Höjd: | 1112 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 1 kWh |
| Förpackningens bredd: | 336 mm |
| Batterikapacitet: | 2000 Ah |
| Ursprungsland: | Kina |
| Drifttid: | 45 min |
| Bärhandtag: | Ja |
| Indikator för full dammbehållare: | Ja |
| Korrekt användning: | Hem |
| Luftflöde: | 13 l/s |
| Batteriteknik: | Litium |
| Antal hjul: | 2 hjul |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Buttons, Touch |
| Låddjup: | 735 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4400 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ G |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 220 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 25.2 V |
| Displaytyp: | LCD |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 78 dB |
| Max. ineffekt: | 150 W |
| Ändringsbar styrka: | Ja |
| Dammsugarens luftfiltrering: | EPA |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Damm kapacitet: | 0.45 l |
| Rörtyp: | Flexibel |
| Hanterar mängd: | 1 |
| Effektstyrning: | Elektronisk |
| Typ av ytor: | Bare floor, Carpet, Hard floor |
| Behållare som är enkel att tömma: | Ja |
| Manual i återvinningsbart papper: | Ja |
| Typ av rörlåsning: | Klick |
| Handtagskontroller: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HVC6264BKUK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hisense Manualer
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
16 Februari 2025
24 September 2024
23 Augusti 2024
23 Augusti 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026