Hisense WFQY9014EVJM Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFQY9014EVJM
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFQY9014EVJM (28 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFQY9014EVJM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFQY9014EVJM |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 67000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 885 mm |
| Motor: | Digital växelriktare |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 56 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Närfältskommunikation (NFC): | Nej |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 56 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Nej |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Baby care, Cotton, Wool, Intensive/outdoor, Mix, Quick, Steam, Spin/drain, Delicate/silk |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 670 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 70000 g |
| trumrengöring: | Ja |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 10340 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | B |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Svart |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 42 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.49 W |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 174 kWh |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
| Indikator för LED-programstadie: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Auto diagnostik: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Löstagbar överdel: | Nej |
| Högsta tvättemperatur: | 95 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFQY9014EVJM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026