Hotpoint CS1A 250 H FA 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint CS1A 250 H FA 1 (3 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint CS1A 250 H FA 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/3

&$*(#$&")$#'(234 756;1756:
*%%!&0'#"$&(&"& .
*%%!&0'&''.-67556:34
$!#)&. 67956
,%$&&&)#%%!#.
$.7#$'%%!#3$ '#(0%3 &7'(##
#'($&%%!#3$ (&&&&)#%%!#3 '
#&!%&$*(%&"(&'.
&"(& !,&"(&!,
-&!!"#7
'$#'8"!!"7
(&9
( D<A
$(!-$!,"8">$&!9=@@( <;<;
%( ADC
<=@ #&0#0!''
&$&#$,')!#$'"'7
'$#'889&<%9 ?= &$&#$,')!#$'"''$#
!''
##,!#&0$#',"%)$#
8 69=B= !"(!''3/(#("%&(6
(&$%!
#",""#(("%&(,&
8:92$&.(&&&)#%7
%!#'',(!
<;
/",""#(("%&(,&8:92
$&.(&&&)#%%!#'
',(!
?>
#(&'+# $
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CS1A 250 H FA 1 |
| Bredd: | 126 mm |
| Djup: | 82 mm |
| Höjd: | 18 mm |
| Strömförsörjning: | 12/24V |
| Blåtand: | Nee |
| Beeldscherm: | LCD |
| Skärm diagonal: | 4.3 " |
| Pekskärm: | Ja |
| Vormfaktor: | Handheld/Fixed |
| Placeringsstöd: | Horizontaal |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Typ av antenn: | TMC |
| Typ av anslutning: | Aanraakscherm |
| Vatten: | Nee |
| Sport (kondition, löpning): | Nee |
| Utomhus: | Nee |
| Geocaching: | Nee |
| Bil: | Ja |
| Att flyga: | Nee |
| Hastighetsgräns: | Ja |
| Igenkänningspunkter i 3D: | Ja |
| Trafikmeddelandekanal (TMC): | Ja |
| Alternativ för kartvy: | 3D |
| Val av ruttuppsättning: | Ja |
| Automatisk routing: | Ja |
| GPS-mottagare: | SIRF Star III GSC3TW |
| Färddator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint CS1A 250 H FA 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Hotpoint Manualer
23 Mars 2026
3 Mars 2026
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
2 Juli 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026