Marshall V-LCD15SB-AFHD-DT Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.4 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
1.011
Betygsätt denna manual
5.0/5 (9 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Marshall
Kategori: bildskärm
Modell: V-LCD15SB-AFHD-DT
Strömförsörjning: 12 V DC, 3 A
Skärm diagonal: 15 "
Upplösning: 1280 x 1024 pixlar
Pekskärm: Nej
Antal färger: 16,78 miljoner färger
DVI-port: Ja
Grafikupplösningar som stöds: 1024 x 768 (XGA), 640 x 480 (VGA)
Bildförhållande: 4:3
Produktens färg: Svart
bruksanvisning: Ja
Bredd (utan stativ): 387.5 mm
Höjd (utan stativ): 266.7 mm
Vikt (utan stativ): 3674 g
Bredd (med stativ): 387.5 mm
Höjd (med stativ): 279.65 mm
Analogt signalformatsystem: NTSC, PAL
Inbyggd kortläsare: Nej
Djup (utan stativ): 38.1 mm
Kompositvideo ut: 1
3D kompatibilitet: Nej
Displaytyp: LCD
Strömförbrukning i vänteläge: - W
Kontrastförhållande (medel): 600:1
Native bildförhållande: 4:3
Bluetooth: Nej
Produktvikt (oz): Nej
Svarstid (medel): - ms
Ljusstyrka (normal): 600 cd/m²
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: 1
Antal DVI-D anslutningar: 1
Inbyggd TV mottagare: Nej
Gränsssnitt för panelmontering: - mm
Antal S-Video-ingångar: 1
Ingående kompositvideo: 1
Bildpunktavstånd: 0.099 x 0.297 mm
Bildstorlek horisontalt: 303.53 mm
Bildstorlek vertikalt: 228.09 mm