McIntosh MC1502 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för McIntosh MC1502 (16 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om McIntosh MC1502 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

McIntosh Laboratory, Inc. 2 Chambers Street Binghamton, New York 13903-2699 Phone: 607-723-3512 www.mcintoshlabs.com
MC1502
Power Amplifier
Owner’s Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | McIntosh |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | MC1502 |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 2600 g |
| Bredd: | 230 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 250 mm |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 3700 g |
| Förpackningens bredd: | 286 mm |
| Djuppackning: | 311 mm |
| Förpackningshöjd: | 280 mm |
| Ångkokning: | Ja |
| Håll varm funktion: | Ja |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Lätt att städa: | Ja |
| Avtagbar bricka: | Ja |
| Tillgångar: | 650 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Ursprungsland: | China |
| Automatisk varmhållning: | Ja |
| Mätglaset: | Ja |
| Lockmaterial: | Glas |
| Coola handtag: | Ja |
| Koka automatiskt ris för färskt: | Ja |
| Risskola: | Ja |
| Lätt att hålla ren, inte innerkruka: | Ja |
| Ångbricka för hälsosam matlagning: | Ja |
| Diskmaskinssäker innergryta: | Ja |
| Härdat glaslock för övervakning av tillagningsprocessen: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med McIntosh MC1502 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare McIntosh Manualer
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026