Miele G 5078 SCVi XXL Excellence Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Miele G 5078 SCVi XXL Excellence (96 sidor) i kategorin DISKmaskiner. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
96
Nedladdningar
1.742
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | DISKmaskiner |
| Modell: | G 5078 SCVi XXL Excellence |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 45000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 570 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Torksystem: | Turbothermic-cirkulation |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Husmaterial: | Plastic, Glass |
| Tillgångar: | 1000 W |
| Vattentankens kapacitet: | 1.8 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 95 kWh |
| Indikator ljus: | Ja |
| Extra torr: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.95 kWh |
| Temperatur (max): | 60 ° C |
| Visa siffror: | 3 siffror |
| Kapacitet i koppar: | 14 kopjes |
| Antidroppfunktion: | Ja |
| Göra kaffe: | Ja |
| Belyst på/av-knapp: | Ja |
| Varm tallrik: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220–240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Typ produkt: | Filterkoffiezetapparaat |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Vattenkapacitet: | Varm |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Djup med öppen dörr: | 1205 mm |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Energiklass: | E |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 570 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 8.9 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2000 W |
| Extrasköljning: | Ja |
| Periodlängd: | 234 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.5 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Antal kuvert: | 14 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto, Eco, Express, Intensive 75°C, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Installationsfack, höjd (min): | 845 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 910 mm |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
DISKmaskiner Miele Manualer
19 Oktober 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
31 Juli 2024
DISKmaskiner Manualer
Nyaste DISKmaskiner Manualer
5 April 2025
26 Februari 2025
28 Januari 2025
15 Januari 2025
11 Januari 2025