Miele K 7125 E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7125 E (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7125 E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees voor het opstellen – installeren – de ingebruikneming beslist de
gebruiks- en montagehandleiding. Dat is veilig voor u en zo voorkomt
u schade.
nl-NLM.-Nr. 12 332 110
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7125 E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 38900 g |
| Bredd: | 541 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 874 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 92 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.25 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Förpackningens vikt: | - kg |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Flaskställ: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ursprungsland: | Tyskland |
| Djup utan handtag: | - mm |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Bruttovikt: | - g |
| Nettovikt: | 38900 g |
| Innehåller inte: | Chlorofluorocarbon (CFC), Hydrofluorocarbon (HFC) |
| Förpackningsvolym: | - cm ^ |
| EAN: | 4002516664239 |
| Garantiperiod: | 2 År |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Touch |
| Låddjup: | 640 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | - g |
| Produktstorlek (BxDxH): | 541 x 545 x 874 mm |
| Temperatur vid drift: | - ° C |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 13 A |
| Total kapacitet netto: | 136 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 38 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Installationsfack, höjd: | 874 mm |
| Dörr färg: | Vit |
| Barnsäkert: | Nej |
| Harmonized System (HS)-kod: | 8418215990 |
| Fryskapacitet netto.: | 0 l |
| Kylkapacitet brutto: | 136 l |
| Kylkapacitet netto: | 136 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | - mm |
| Displayens placering: | Insida |
| Antal ägghyllor: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7125 E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026