Miele K 9212 I Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9212 I (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9212 I eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9212 I |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 690 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 544 mm |
| Höjd: | 110.9 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 120 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.21 kWh/24h |
| Förpackningens vikt: | 950 g |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Snäll: | CCTV-bewakingscamera |
| Husmaterial: | Metaal |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP67 |
| Blåtand: | Nee |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Vormfaktor: | Torentje |
| Placeringsstöd: | Binnen & buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Monteringsmetod: | Plafond |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | - MP |
| Diameter: | 122 mm |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Strömutgång (volt): | 12 |
| Minimal belysning: | 0.005 Lux |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nee |
| Nattseende: | Ja |
| Fast brännvidd: | 2.8 mm |
| Strömförbrukning (max): | 7.7 W |
| Certifiering: | CE (EN55032:2015, EN61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, EN55024:2010+A1:2015, EN55035:2017, EN50130-4:2011+A1:2014)\nFCC (CFR 47 FCC, ANSI C63.4-2014)\nIEC 62368-1:2014 |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.8 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kamerans slutartid: | 1/3~1/100000 s |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| vitbalans: | Auto, Manual |
| Typ kamerasluter: | Elektronisch |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440,3840 x 2160 |
| Brusreducering: | Ja |
| Inbyggt ljus: | Ja |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 60 °C |
| Max 30 bilder per sekund: | 30 fps |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Signal-brusförhållande: | 65 dB |
| Närmaste fokusavstånd: | 1.5 m |
| Typ av styrkareglering: | Automatisch/handmatig |
| Rotationsvinkel: | 360 ° |
| Panoreringsintervall: | 0 - 360 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Maximalt antal bländare: | 1.6 |
| BNC utgångsportar: | 1 |
| Night vision scope: | 40 m |
| Bakgrundsljuskompensation: | Ja |
| Larmingång/utgång: | Ja |
| Highlight Compensation (HLC): | Ja |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | -40 - 60 °C |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 78 ° |
| Mask privat zon: | Ja |
| Spiegel: | Ja |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR): | Ja |
| Brusreduceringsteknik: | 2D-ruisonderdrukking |
| Inbyggd siren: | Ja |
| Larmutgångskanaler: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Vikt inkl. förpackning: | 38000 g |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frysfritt system: | Ja |
| Kylkapacitet brutto: | 155 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Vattenberedare: | Nej |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 570 x 550 x 874 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9212 I ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026