Miele K 9224 IF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9224 IF (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9224 IF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Gebruiks- en montage-aanwijzing
voor de koelkasten
K 9222 i
K 9224 iF
K 9422 i
K 9424 iF
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw apparaat plaatst,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.M.-Nr. 07 470 320
nl-NL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9224 IF |
| Förpackningens bredd: | 449 mm |
| Djuppackning: | 853 mm |
| Förpackningshöjd: | 35 mm |
| Snäll: | Logic IC |
| Typ av förpackning: | TVSOP |
| Antal per paket: | 2000 stuk(s) |
| Förvaringstemperatur: | -65 - 150 °C |
| Drifttemperatur (TT): | -40 - 85 °C |
| Antal stift: | 48 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9224 IF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026