Miele K 9757 ID-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9757 ID-1 (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9757 ID-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Gebruiks- en montage-aanwijzing
voor de koelkasten
met PerfectFresh-zone
en DynaCool
K 9457 iD
K 9557 iD
K 9757 iD
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw apparaat plaatst,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.M.-Nr. 07 471 440
nl-NL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9757 ID-1 |
| Bredd: | 557 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 166 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 297 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 216 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9757 ID-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026