Miele KDN 4074 E Active Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KDN 4074 E Active (64 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele KDN 4074 E Active eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

Gebruiksaanwijzing
Koel-vriescombinatie
Lees de gebruiks- en montagehandleiding voordat u uw ap-beslist
paraat plaatst, installeert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor
uzelf en u voorkomt schade aan uw apparaat.
nl-NL, BEM.-Nr. 12 084 790
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KDN 4074 E Active |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 62300 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 660 mm |
| Höjd: | 1860 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 239 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.656 kWh/24h |
| Antal fryslådor: | 3 |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 100 |
| Antal temperaturzoner: | 2 |
| Produktens färg: | Silver |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Eco-läge: | Ja |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 305 l |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Dörr färg: | Rostfritt stål |
| Barnsäkert: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 89 l |
| Kylkapacitet netto: | 305 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Burkhylla: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KDN 4074 E Active ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026