Miele KFN 12923 SD edt Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KFN 12923 SD edt (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele KFN 12923 SD edt eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KFN 12923 SD edt |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 2000 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 376 kWh |
| Fryskapacitet: | 14 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Pekskärm: | Ja |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Medföljande kablar: | HDMI, USB Type-A to USB Type-C, USB Type-C |
| Skärmform: | Flat |
| Typiskt kontrastförhållande: | 800:1 |
| Ljusstyrka: | 300 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 4 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| Maximal uppdateringshastighet: | 60 Hz |
| HD typ: | Full HD |
| HDMI: | Ja |
| Displayteknik: | LCD |
| Djup (utan bas): | 10 mm |
| Höjd (utan bas): | 230 mm |
| Bredd (utan bas): | 360 mm |
| Vikt (utan bas): | 1390 g |
| Energiförbrukning (HDR) per 1000 timmar: | - kWu |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | A |
| Energiförbrukning (SDR) per 1000 timmar: | 6 kWu |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Typ av panel: | IPS |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 30 h |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 220 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 89 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 280 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KFN 12923 SD edt ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026