Miele WWG 760 WPS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Miele WWG 760 WPS (112 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
112
Nedladdningar
256
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WWG 760 WPS |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 96000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 643 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 48 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | - kWh |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Lingerie, Cold, Cotton, Daily care, Easy care, Eco, Hand, Intensive/outdoor, Quick, Synthetics, Delicate/silk |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Displaybelysning: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Överspänningsskydd: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 11000 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 10 A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 196 kWh |
| Indikator för LED-programstadie: | Ja |
| Halv-belastning: | Ja |
| Av- och på-knapp: | Ja |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026