NGS Gleam 514C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Gleam 514C (59 sidor) i kategorin Lampa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om NGS Gleam 514C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/59

www.ngs.eu
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO I PORTUGUÊS
POLSKI I NEDERLANDS I ČEŠTINA I SLOVENČINA I ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | Lampa |
| Modell: | Gleam 514C |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Gränssnitt: | Wi-Fi |
| Modell: | Smart glödlampa |
| Fungerar med Amazon Alexa: | Ja |
| Ljusflöde: | 500 LM |
| Lampans livslängd: | 25000 h |
| Dimbar: | Ja |
| Färgtemperatur (max): | 6500 K |
| Fungerar med Google Assistant: | Ja |
| Färgtemperatur (min): | 2800 K |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| ljus färg: | Variabel |
| AC-inspänning: | 90-260 V |
| Lamptyp: | LED |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Lampor: | 5 W |
| Fäste/lock: | E14 |
| Spridningsvinkel: | 120 ° |
| Färgskiftande: | Ja |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Ekvivalent ström på glödlampa: | 40 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Gleam 514C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Lampa NGS Manualer
9 September 2025
Lampa Manualer
Nyaste Lampa Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026