NGS Singer Fire Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Singer Fire (1 sidor) i kategorin mikrofon. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om NGS Singer Fire eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | mikrofon |
| Modell: | Singer Fire |
| Gränssnitt: | 6,35 mm (1/4") |
| Modell: | Karaokemikrofon |
| Mikrofonfrekvens: | 80 - 12000 hz |
| Kabellängd: | 3 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| På / av-knapp: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85181000 |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -73 dB |
| Mikrofon, riktning: | Riktad |
| Mikrofon ingångsimpedans: | 600 Ω |
| Talspole typ: | Dynamisk |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Singer Fire ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrofon NGS Manualer
19 Augusti 2025
19 Augusti 2025
22 September 2024
13 Augusti 2024
8 Augusti 2024
mikrofon Manualer
Nyaste mikrofon Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026